Заев за ТВ21: Не гледам потреба од лидерска средба

Не гледам потреба од лидерска средба, одговара премиерот Зоран Заев по вчерашното барање на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ … Продолжи со читање Заев за ТВ21: Не гледам потреба од лидерска средба