Вучиќ од Брисел: На маса се три клучни теми на разговор

Српскиот претседател Александар Вучиќ денеска е во Брисел каде ќе има средби со претставници на Европската Унија. … Продолжи со читање Вучиќ од Брисел: На маса се три клучни теми на разговор