(ВИДЕО) ОБНОВЕНО Поддржувачи на ДУИ со огномет слават пред штабот на Таравари, полициски кордон пред „Скендербег“

Како што забележа камерата на „360 степени“ поддржувачи на ДУИ се движат од Бит-пазар кон плоштадот „Скендербег“ … Продолжи со читање (ВИДЕО) ОБНОВЕНО Поддржувачи на ДУИ со огномет слават пред штабот на Таравари, полициски кордон пред „Скендербег“