(ВИДЕО) Јулија Навална во Берлин гласаше против Владимир Путин

Јулија Навална, вдовицата на Алексеј Навални, еден од најпознатите противници на Кремљ, се појави денеска пред руската … Продолжи со читање (ВИДЕО) Јулија Навална во Берлин гласаше против Владимир Путин