Уапсената инфлуенсерка е ќерка на поранешен пратеник и градоначалник

Покрај девојката, грчките власти уапсиле уште две лица од групата. Двајцата се македонски државјани: едниот е 34-годишник од Скопје … Продолжи со читање Уапсената инфлуенсерка е ќерка на поранешен пратеник и градоначалник