Тројца затвореници го претепале Боки 13 во „Идризово“

Јовановски бил нападнат додека вчера во попладневните часови седел на клупа во дворот на затворот. Нападот, според … Продолжи со читање Тројца затвореници го претепале Боки 13 во „Идризово“