Спасовски: Од утре се забранува движење на населението во полицискиот час (ВИДЕО)

Владата донесе тешка одлука, за првпат во земјата се воведува полициски час, соопшти во вонредното обраќање премиерот … Продолжи со читање Спасовски: Од утре се забранува движење на населението во полицискиот час (ВИДЕО)