СДСМ за најавената блокада: Мицкоски одработува за странски интереси, Груевски ја даде наредбата

Според социјалдемократите, ова е наредба од Никола Груевски која доаѓа десетина дека откако експремиерот се најде на … Продолжи со читање СДСМ за најавената блокада: Мицкоски одработува за странски интереси, Груевски ја даде наредбата