СДСМ: Денешното признание во „Титаник“ е потврда за целиот криминал на ВМРО-ДПМНЕ

Ексминистерката за внатрешни работи Гордана Јанкулоска, бившиот министер за транспорт и врски Миле Јанакиески, поранешниот шеф на … Продолжи со читање СДСМ: Денешното признание во „Титаник“ е потврда за целиот криминал на ВМРО-ДПМНЕ