Сарацин за средбата со Мицкоски: Мислам дека не се почувствува измачено

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски за посетата на високиот американски дипломат Габриел Ескобар изјави дека власта ги … Продолжи со читање Сарацин за средбата со Мицкоски: Мислам дека не се почувствува измачено