Приведени тројца градежни работници кои за време на пожарот биле во Универзалната сала

Во изјава за „360 степени“ од МВР појаснуваат дека се работи за редовна процедура и дека градежните … Продолжи со читање Приведени тројца градежни работници кои за време на пожарот биле во Универзалната сала