Претрес во стан на Груевски, во рамки на истрагата за „Плацови на Водно“

Според информациите, претресите се на локација во близина на МВР, во стан на експремиерот, кој е првоосомичен … Продолжи со читање Претрес во стан на Груевски, во рамки на истрагата за „Плацови на Водно“