Полицијата затекнала 200 души на свадба во Арачиново, следуваат пријави

Министерството за внатрешни работи и Пазарната инспекција синоќа во угостителски објект во скопското село Арачиново затекнале околу … Продолжи со читање Полицијата затекнала 200 души на свадба во Арачиново, следуваат пријави