По вторпат одложено судењето за пожарот во тетовската модуларна болница

Откако не се одржа на закажаниот термин на 6 септември, судењето за пожарот во модуларната болница во … Продолжи со читање По вторпат одложено судењето за пожарот во тетовската модуларна болница