Ковид-19: Нови 37 случаи од 464 теста, починати се четири лица

Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 464 тестирања, а регистрирани се 37 … Продолжи со читање Ковид-19: Нови 37 случаи од 464 теста, починати се четири лица