Ковачевски се прави оти не гледа дека блиски роднини на функционери од ДУИ се вработени во М-НАВ, вели Милошоски

„Има една хипокризија токму кај министрите од ДУИ. Еве, да кажеме Артан Груби и Бујар Османи, на … Продолжи со читање Ковачевски се прави оти не гледа дека блиски роднини на функционери од ДУИ се вработени во М-НАВ, вели Милошоски