Кичеец преместен од отвореното во полуотвореното затворско одделение

Кичеец на 4 септември учествуваше во сообраќајката на патот Гостивар-Кичево во која загина едно лице, а за … Продолжи со читање Кичеец преместен од отвореното во полуотвореното затворско одделение