И министерот Арбер Адеми позитивен на ковид-19

Министерот за образование и наука Арбер Адеми на својот фејсбук-профил објави дека по почувствувани благи симптоми направил … Продолжи со читање И министерот Арбер Адеми позитивен на ковид-19