(ФОТО) Избори во Израел: Нетанјаху пред драматичен камбек

Нетанјаху лани не замина тивко од власт иако беше соочен со судски процеси за корупција, проневера и … Продолжи со читање (ФОТО) Избори во Израел: Нетанјаху пред драматичен камбек