Берлускони е пуштен од болница, по 24 дена

Поранешниот италијански премиер наводно бил хоспитализиран поради долгорочни последици на ковид, откако беше заразен во септември минатата … Продолжи со читање Берлускони е пуштен од болница, по 24 дена