Заев за ТВ 21: Денешната процедура во Собранието ќе трае до доцна, предлогот за влада најверојатно утре

Веројатно утре наутро ќе биде поднесен предлогот за состав на влада, изјави мандатарот Зоран Заев за ТВ … Продолжи со читање Заев за ТВ 21: Денешната процедура во Собранието ќе трае до доцна, предлогот за влада најверојатно утре