Заев за РСЕ: Жалиме што поддржавме некои лица од ДУИ, со Мерко се „изгоревме“

Претседателот на СДСМ Зоран Заев вели дека жали што на локалните избори поддржале некои кандидати на ДУИ. … Продолжи со читање Заев за РСЕ: Жалиме што поддржавме некои лица од ДУИ, со Мерко се „изгоревме“