Заев разговара со Ахмети, но и се подготвува да биде премиер 4 години

Претседателот на СДСМ Зоран Заев кажа дека денеска ќе се сретне со лидерот на ДУИ Али Ахмети, … Продолжи со читање Заев разговара со Ахмети, но и се подготвува да биде премиер 4 години