Заев бара оставка од Чулев: Порастот на заболени е резултат на неговото неработење

Бројките на новозаболени лица што ги бележиме деновиве се директна последица од неработењето, популизмот и партиското профитерство … Продолжи со читање Заев бара оставка од Чулев: Порастот на заболени е резултат на неговото неработење