Вучиќ за изјавата на Радоичиќ: Видов само „скратена верзија“, некои прашања ќе мора да бидат поставени

Српскиот претседател, во изјава за новинарите во Белград, рече и дека имал долг телефонски разговор со американскиот … Продолжи со читање Вучиќ за изјавата на Радоичиќ: Видов само „скратена верзија“, некои прашања ќе мора да бидат поставени