Вучиќ им рекол на сопартијците дека ќе се повлече од позицијата претседател

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, на средба со своите најблиски соработници во седиштето на партијата рекол дека … Продолжи со читање Вучиќ им рекол на сопартијците дека ќе се повлече од позицијата претседател