Возачот што прегази 11-годишно девојче на пешачки во Велес призна вина

Објавувањето на пресудата е закажано за в петок Признавам вина и им се извинувам и на семејството … Продолжи со читање Возачот што прегази 11-годишно девојче на пешачки во Велес призна вина