ВМРО народна партија бара од Владата да го објави договорот со „Бехтел и Енка“  

Барањата на ВМРО народна партија денеска на прес-конференција ги изнесе пратеникот Љупчо Балкоски, кој во своето обраќање … Продолжи со читање ВМРО народна партија бара од Владата да го објави договорот со „Бехтел и Енка“