ВМРО-ДПМНЕ ги утврди целосните кандидатски листи за пратеници

Според Тимчо Муцунски, потпретседател на ВМРО-ДПМНЕ, ова се победнички листи и партијата се надева на поддршка од … Продолжи со читање ВМРО-ДПМНЕ ги утврди целосните кандидатски листи за пратеници