(ВИДЕО) Вучиќ излегувал во скопска Тропикана, Заев не знае каде се наоѓало легендарното скопско кафуле

При вчерашната прошетка на тројцата предводници на „Мини Шенген“ и градоначалникот Петре Шилегов низ центарот на македонската … Продолжи со читање (ВИДЕО) Вучиќ излегувал во скопска Тропикана, Заев не знае каде се наоѓало легендарното скопско кафуле