(ВИДЕО) Тензии на протестот за случајот „Монструм“, има повредени

Дел од демонстрантите, кои во моментот се на булеварот пред ТЦ „Мавровка“, предизвикаа тензии и фрлаа предмети … Продолжи со читање (ВИДЕО) Тензии на протестот за случајот „Монструм“, има повредени