(ВИДЕО) Свечената изјава на Силјановска-Давкова што ја налути Грција

Погледнете го видеозаписот од давањето свечена изјава во Собранието на новоизбраната претседателка на државата, Гордана Силјановска-Давкова, при … Продолжи со читање (ВИДЕО) Свечената изјава на Силјановска-Давкова што ја налути Грција