(ВИДЕО) Принцот Хари го обвини британското кралско семејство дека „игра валкано“

Хари и Меган се повлекоа од кралските должности пред две години и се преселија во Калифорнија. Тие … Продолжи со читање (ВИДЕО) Принцот Хари го обвини британското кралско семејство дека „игра валкано“