(ВИДЕО) Пратеникот Зибери нервозно го напушти Собранието и удри во метална рампа

Новинарот на ТВ Клан, Фуркан Салиу, на својот Фејсубк профил објави видео на кое се гледа како … Продолжи со читање (ВИДЕО) Пратеникот Зибери нервозно го напушти Собранието и удри во метална рампа