(ВИДЕО) Мисајловски: Во продавницата на моето семејство е фрлена експлозивна направа

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски утрово на социјалните мрежи објави видео и соопшти дека утрово околу 3 … Продолжи со читање (ВИДЕО) Мисајловски: Во продавницата на моето семејство е фрлена експлозивна направа