(ВИДЕО) Една жена загина во ракетните напади од Хамас кон Тел Авив, прекинати се сите летови

Сите летови на аеродромот Бен Гурион во Тел Авив се прекинати поради ракетен напад од Појасот Газа, … Продолжи со читање (ВИДЕО) Една жена загина во ракетните напади од Хамас кон Тел Авив, прекинати се сите летови