(ВИДЕО) Џамбаски од ВМРО со скандалозно обраќање: Македонија е бугарска, колку погласно лажете, толку пострашен ќе ви биде крајот

„Македонија е бугарска, а Бугарија е над се“, е насловот на скандалозниот предизборен спот на европратеникот Ангел … Продолжи со читање (ВИДЕО) Џамбаски од ВМРО со скандалозно обраќање: Македонија е бугарска, колку погласно лажете, толку пострашен ќе ви биде крајот