Утре и задутре во Скопје ќе има посебен сообраќаен режим поради посетата на Фон дер Лајен

Целта на посетата на претседателката на ЕК на Западен Балкан во период на енергетска криза е да … Продолжи со читање Утре и задутре во Скопје ќе има посебен сообраќаен режим поради посетата на Фон дер Лајен