Уапсено лице од Мала Рачица што го поставило знамето на Албанија во манастирот на Попова Шапка

Од МВР велат дека по документирање на случајот против Ј.А., кој при симнувањето на црковното знаме бил … Продолжи со читање Уапсено лице од Мала Рачица што го поставило знамето на Албанија во манастирот на Попова Шапка