Трка за шеф на ОЈО ГОКК: Со кои адути настапуваат Русковска, Незири и Пауновска

„360 степени“ ги контактираше сите четворица кандидати што влегоа во трка за нов шеф на ОЈО за … Продолжи со читање Трка за шеф на ОЈО ГОКК: Со кои адути настапуваат Русковска, Незири и Пауновска