Средношколците на протест: Бараат комбинирано учење, не само онлајн

Дел од средношколците денеска излегоа на најавениот протест против одлуката за онлајн настава. Протестот започна попладнево во … Продолжи со читање Средношколците на протест: Бараат комбинирано учење, не само онлајн