Шефот на обезбедувањето на Мицкоски нападнал колега полициски службеник пред угостителски објект

Од ВМРО-ДПМНЕ за „360 степени“ велат дека досега немаат информација дали Ивица Б. е задржан во полициска … Продолжи со читање Шефот на обезбедувањето на Мицкоски нападнал колега полициски службеник пред угостителски објект