СДСМ: Проруски инсталации на насилните протести на антиевропската коалиција на Мицкоски и Апасиев

„Педесетина повредени полицајци, фрлање запаливи течности кон полицијата, обиди за исценирано крваво сценарио за меѓуетнички инциденти е … Продолжи со читање СДСМ: Проруски инсталации на насилните протести на антиевропската коалиција на Мицкоски и Апасиев