СДСМ го прифаќа Наќе Чулев за прв човек во МВР

СДСМ го прифаќа новиот предлог на ВМРО-ДПМНЕ, Наќе Чулев да биде технички министер за внатрешни работи, потврдија … Продолжи со читање СДСМ го прифаќа Наќе Чулев за прв човек во МВР