СДСМ до ВМРО-ДПМНЕ: Ако имате докази за аферата „тајни имоти“ доставете ги до Антикорупциската комисија

Како контраобвинување во соопштение СДСМ наведува дека Белиот дворец на ВМРО-ДПМНЕ е синоним за криминал и незаконски … Продолжи со читање СДСМ до ВМРО-ДПМНЕ: Ако имате докази за аферата „тајни имоти“ доставете ги до Антикорупциската комисија