СДСМ: Чулев да престане да шири лажни вести за набавката за храна во МВР

И на демантирани лаги ВМРО-ДПМНЕ продолжува да шири лажни вести, реагира СДСМ на прес-конференцијата на Наќе Чулев … Продолжи со читање СДСМ: Чулев да престане да шири лажни вести за набавката за храна во МВР