С Македонија на Арената „Тодор Проески“ загуби од Бугарија со 0:1

„Рисовите“ речиси цел натпревар го одиграа со фудбалер помалку откако во 14. минута од натпреварот Тодор Тодоровски … Продолжи со читање С Македонија на Арената „Тодор Проески“ загуби од Бугарија со 0:1