Протест пред Владата за отфрлање на францускиот предлог

Пред Владата денеска напладне продолжи протестот за отфрлање на францускиот предлог за деблокада на интеграциите на државава … Продолжи со читање Протест пред Владата за отфрлање на францускиот предлог