Приведено лицето што фрли молотов коктел кон Собранието на протестите против францускиот предлог

Полицијата во текот на вчерашниот ден го лиши од слобода лицето кое на 5 јули за време … Продолжи со читање Приведено лицето што фрли молотов коктел кон Собранието на протестите против францускиот предлог