Приведен возачот на автобусот, признал дека задремал на воланот

Обвинителството од Славонски Брод го завршило увидот на местото на кое утрото се случи тешката сообраќајна несреќа … Продолжи со читање Приведен возачот на автобусот, признал дека задремал на воланот